• sns01
  • sns03
  • sns02
  • sns06

22 години искуство во ласерска технологија за сечење

Dongguan Hongsheng заштита на животната средина Опрема копродукции, Ltd е на високо-технолошкиот претпријатие од областа на R & D и производството на производи за заштита на животната средина, како што се ПП одбор, ПП цевки, ПП издувните кула гас очистување, ПП киселина магла перење кула, ПП активен јаглен адсорпција кула , ПП заварување прачка, итн "Heite ПП одбор", "Baodia ПП одбор", "Hongsheng ПП одбор", производите се широко се користи во полупроводници чиста соба, вода издувните отпад, киселина и алкали резервоарот решение, апсорпција кула, воздухот канал , PCB засејување опрема, метални позлата опрема, пластика засејување опрема, електролиза резервоарот, филтрација опрема, киселина и алкали делови обработка и други проекти за заштита на животната средина.

Нашиот тим ќе ви овозможи со професионално ласерско апликација решенија Бесплатно
WhatsApp Онлајн Chat!