• sns01
  • sns03
  • sns02
  • sns06

22 vjet përvojë në teknologjinë lazer

Dongguan Hongsheng Mbrojtjen e Mjedisit Equipment Co, Ltd, është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në R & D dhe prodhimin e produkteve për mbrojtjen e mjedisit të tilla si bordi PP, tub PP, PP shter pastrimit të gazit kulla, PP mjegull acid larje kullë, PP aktivizimit të karbonit adsorption kullë , PP saldim shufra, etj "bordi Heite PP", "bordi Baodia PP", "bordi Hongsheng PP", produktet janë përdorur gjerësisht në dhomën gjysmëpërçues të pastër, ujë të mbeturinave shter, tank acid dhe alkali zgjidhje, kullë thithjen, ajrit tub , pajisje plating PCB, pajisjeve Metal plating, pajisje plastike plating, tank elektrolizë, pajisjet e filtrimit, acid dhe alkali pjesë përpunimit dhe projekte të tjera për mbrojtjen e mjedisit.

Ekipi ynë do të ju ofrojë me Laser Professional Aplikim Solutions Falas
WhatsApp Online Chat!