• sns01
 • sns03
 • sns02
 • sns06

Industrial News

 • The structure of the exhaust gas purification tower is a device for absorbing operation

  The structure of the exhaust gas purification tower is a device for absorbing operation

  The exhaust gas purification tower is a device for performing an absorption operation. There are three types of gas-liquid contact forms. The first type is a plate tower, bubble absorption tower, and stirred bubble absorption tower in which gas is dispersed in the liquid phase in the form of bubb...
  Lexo më shumë
 • Kompania jone

  Kompania jone

  Dongguan Hongsheng Mbrojtjen e Mjedisit Equipment Co, Ltd, është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në R & D dhe prodhimin e produkteve për mbrojtjen e mjedisit të tilla si bordi PP, tub PP, PP shter pastrimit të gazit kulla, PP mjegull acid larje kullë, PP aktivizimit të karbonit adsorption kullë , PP ...
  Lexo më shumë
 • Dongguan Junxing mekanike mbeturinave pikturë pajisjet e trajtimit të gazit nxituan

  Dongguan Junxing mekanike mbeturinave pikturë pajisjet e trajtimit të gazit nxituan

  Dongguan Junxing mekanike mbeturinave pikturë trajtimit të pajisjeve të gazit nxituan Dongguan Hongsheng Mbrojtjen e Mjedisit Equipment Co, Ltd ndërmori projektin e pikturës trajtimit të gazit të mbeturinave projektin e Dongguan Junxing Makineri Teknologjia Co, Ltd Agjenti spërkatje përdoret në proces pikturë ...
  Lexo më shumë
WhatsApp Online Chat!