bar Manufacturers China PP dhe Furnizuesit | Hong Sheng
  • sns01
  • sns03
  • sns02
  • sns06

bar PP

Përshkrim i shkurtër:

densitet të ulët, rezistencë për ngrohje, nuk ka deformim, ngurtësi e lartë, forca të lartë sipërfaqe, stabilitet të mirë kimike, veti të shkëlqyera elektrike, jo-toksike dhe të padëmshme, ngjyrë uniforme, sipërfaqe të qetë, të butë, të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen, jetë të gjatë shërbimi, të përpunimit të lehtë, saldim fortë dhe kështu me radhë. Ky material ka ngurtësi të shkëlqyer sipërfaqe dhe rezistenca zeroja. Nuk ka asnjë stres mjedisor plasaritje problemin në PP.


Detail Product

Produkt Tags

densitet të ulët, rezistencë për ngrohje, nuk ka deformim, ngurtësi e lartë, forca të lartë sipërfaqe, stabilitet të mirë kimike, veti të shkëlqyera elektrike, jo-toksike dhe të padëmshme, ngjyrë uniforme, sipërfaqe të qetë, të butë, të lehtë instalimin dhe mirëmbajtjen, jetë të gjatë shërbimi, të përpunimit të lehtë, saldim fortë dhe kështu me radhë. Ky material ka ngurtësi të shkëlqyer sipërfaqe dhe rezistenca zeroja. Nuk ka asnjë stres mjedisor plasaritje problemin në PP.


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat!